Skip to main content

Šta nas očekuje na ovogodišnjem Arsenal Festu

22.06.2017.

MAIN STAGE

19:30 – 20:30 – EPILOG
21:00 – 22:30 – ANTHRAX (USA)
23:00 – 00:45 – KERBER
01:00 – 02:30 – ORTHODOX CELTS

GARDEN STAGE

20:00 – 20:20 – ALITOR
20:30 – 21:00 – FOREVER STORM
21:15 – 21:45 – FITNES
22:00 – 23:00 – ELVIS JACKSON (SLO)
23:30 – 00:45 – BUZZCOCKS (UK)
01:00 – 01:45 – DEAD JOKER
02:00 – 03:30 – RITAM NEREDA

 

EXPLOSIVE DJ STAGE

21:00 – 22:00 – SOFA KRU
22:00 – 23:00 – METHAMYC
23:00 – 00:30 – STOLE EXPERIMENT
00:30 – 02:00 – SALE LIQUID & SOLID
02:00 – 04:00 – JEREMY (ISR)

DEMOLITION STAGE

Izbor Radio Beograda 202
HRABRI KROJAČ (Beograd)
KREATIVNI NERED (Pančevo)
TRI KAPLJICE (Novi Sad)
CROSSROAD (Loznica)
CORNIX (Banja Luka)
THE COMMANDOS (Smederevska Palanka)
Bunt Rok Festival
THE FILTERS (Beograd)
Izbor organizatora festivala
ROK PLANETA (Kraljevo)

 

23.06.2017.

MAIN STAGE

20:30 – 21:30 – REPETITOR
21:45 – 23:00 – ANA POPOVIĆ (USA)
23:30 – 01:00 – THIEVERY CORPORATION (USA)
01:30 – 03:00 – DARKO RUNDEK (HR)

GARDEN STAGE

20:00 – 20:20 – PUNKREAS (MNE)
20:30 – 21:00 – CRVENI KARTON
21:15 – 21:45 – LARSKA
22:00 – 23:00 – ZVONCEKOVA BILJEŽNICA
23:15 – 00:45 – BRKOVI (HR)
01:00 – 02:00 – PERO DEFORMERO
02:15 – 03:30 – BJESOVI

EXPLOSIVE DJ STAGE

21:00 – 22:30 – DANILO B2B RIBIĆ B2B WHITE
22:30 – 00:00 – HUNCKIE B2B PETAR LAZOVIĆ
00:00 – 01:30 – LUKA VUKOVIĆ B2B IVAN RADOJEVIĆ
01:30 – 03:00 – MARKYZ (ITA)
03:00 – 05:00 – ALEXANDER KOWALSKI (DE)

DEMOLITION STAGE

Izbor portala Noizz
DRVOTRUO (Kikinda)
IRVAS (Beograd)
NO NO INSTIGATOR (Zagreb)
WHITE CITY MASSIVE (Beograd)
GIFT (Novi Sad)
ERIK AND THE WORLDLY SAVAGES (Beograd)
Bunt Rok Festival
RANDOM (Beograd)
Izbor organizatora festivala
21 GRAM (Beograd)

 

24.06.2017.

MAIN STAGE

20:30 – 21:30 – ŠKRTICE
22:00 – 23:30 – SKINDRED (UK)
00:00 – 01:30 – DUB FX (AUS)
01:45 – 03:30 – KKN & KOJOT

GARDEN STAGE

20:00 – 20:20 – ŠPAJZ
20:30 – 21:00 – RASKID 13
21:15 – 22:00 – BOLESNA ŠTENAD
22:15- 22:45 – ELECTRO VAMPIRES (GR)
23:00 – 23:45 – KRALJ ČAČKA
00:00 – 01:30 – DAMIR URBAN (HR)
01:45 – 03:30 – RAMBO AMADEUS
03:30 – 05:00 – GOBLINI

DJ EXPLOSIVE STAGE

21:00 – 22:30 – GORANCHE B2B DGNRK B2B SRECKO DIVIC
22:30 – 00:00 – PAVLE JAKSIC B2B PETROVITZ YU
00:00 – 01:30 – MENE (POBEDNIK BEAT TALENTS )
01:30 – 03:30 – MIHAI POPOVICIU (RO)
03:30 – 05:00 – MARKO VUKOVIC & BOKEE

DEMOLITION STAGE

Izbor emisije Bunt RTS
EMPATHY SOUL PROJECT (Zrenjanin)
GUB (Ljubljana)
WOLFRAM (Novi Sad)
KRILAT I BEO (Beograd)
HURLEUR (Negotin)
INTOX (Kragujevac)
Bunt Rok Festival
VIVA VOPS (Beograd)
Izbor organizatora festivala
DINGOSPO DALI (Beograd)

Podeli sa prijateljima
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook